Jdi na obsah Jdi na menu
 


12.5. Okrsková soutěž - Nová Ves pod Pleší

12. 5. 2013

 12.5.2013

jsme se zúčastnili dětské okrskové soutěžě

v Nové Vsi pod Pleší

 

Tentokrát vyrazila všechna naše družstva, to znamená přípravka,mladší i starší. Počasí na nás bylo hodné a poprchávat začalo až při vyhlášení výsledků, takže více jsme si přát nemohli. Soutěžilo se v požárním útoku a v překážkách na 60metrů.

 Požární útok:

Přípravka:  Levý proud - Honzík Mařík

                    Pravý proud - Lukášek Šandorka

                    Béčka - Kačka Rousková

                    Béčka + košík - Matěj Smrčina

                    S rozdělovačem a košíkem nám vypomohla přípravka z Nové Vsi, děkujeme.

Přípravka se umístila na krásném 2. místě (41,65s)

1.místo obsadila přípravka Nové Vsi pod Pleší (32,41s)

Mladší: Levý proud - Klára Wiedermannová + Honza Novák

              Pravý proud - Hanďa Soběslavská + Míša Špírková

              Rozdělovač - Andulka Mikysková

              Béčka - Filip Kameník

              Koš - Petr Štěpánek

I družstvo mladších skončilo na 2. místě (28,0s)

1. místo Nová Ves pod Pleší A (18,87s)

3.místo Nová Ves pod Pleší B (N)

Starší: Levý proud - Kačka Mikysková

             Pravý proud - Andulka Mikysková

             Rozdělovač -Dan Souček

             Béčka - Hanďa Soběslavská

             Mašina - Luboš Souček

             Savice - Tomáš Pihar

             Koš - Denisa Svobodová

U starších bohužel došlo k malému zádrhelu kvůli pojistce na přetlakovém ventilu a bohužel družstvo skončilo na 5. místě(38,84s) Ale vynahradili jsme si to na překážkách :-)

1.místo Nová Ves pod Pleší A 21,21s

2.místo Velká Hraštice B 25,57s

3. místo Nová Ves pod Pleší B 25,69s

4.místo Velká Hraštice A 36,81s

Překážky na 60m

Přípravka:  

3. místo - Kačka Rousková 55,91s

5. místo - Matěj Smrčina 1,14,35min

6. místo - Honzík Mařík 1,16,25min

13. místo - Lukášek Šandorka 1,41,96min

Mladší holky: 

2. místo - Denisa Svobodová 23,81s

3. místo- Andulka Mikysková 24,31s

5. místo - Hanďa Soběslavská 26,87s

7. místo -Kačka Mikysková 29,94s

9. místo - Klára Wiedermannová 31,87s

10. místo - Míša Špírková 44,0s

13. místo - Janička Soběslavská 50,78s

Mladší kluci:

7. místo - Honza Novák 38,40s

8. místo - Petr Štěpánek 38,59s

11. místo - Filip Kameník 57,94s

Starší kluci:

3. místo - Luboš Souček 20,12s

5. místo - Tomáš Pihar 23,21s

 7. místo - Dan Souček 30,57s

FOTKY + VIDEA ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář