Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.4.2012 Plamen Sedlčany - CTIF+4x60m

21. 4. 2012

 21.4.2012 jsme se zúčastnili 1.kola(odloženého z dřívějška) hry Plamen v Sedlčanech

Štafety CTIF a štafety 4x60m

Jelo jedno družstvo ve složení: Luboš S., Marcela M., Dan S.,

                                              Andulka M., Kačka M., Hanďa S., Klárka W.

Vedoucí: Jirka S., Simča H., Katka H. a Kuba B.(pomocný rozhodčí)

Naše podpory : Janička S., Renča S. a Lucka R.

Asi úplně nejhorší pro nás pro všechny byl sraz už v 6:15. Ale soutěž byla od sedmi, takže se nedalo nic dělat a museli jsme si přivstat, naštěstí nezaspal nikdo a mohli jsme vyrazit včas. Vyrazili jsme třemi auty. Jirka, Katka a Renča, která nám svým velkým autem moc pomohla, děkujeme. Po příjezdu do Sedlčan na stadion jsme se šli přihlásit a vylosovat si startovní číslo. Dostali jsme číslo 12. A protože jsme měli dost času, zalezli jsme do tepla do hospůdky u stadionu, dali si čaj a k němu bábovku od Renči a perník od Simči. Po této menší snídani jsme si šli projít trasu, abychom věděli do čeho jdeme. Potom následoval nástup a začlo se soutěžit. Nejdřív běhala přípravka, po ní mladší a pak starší a tedy i my. První se běhala štafeta CTIF.  Jako první jsme museli jít na presenci, kde nás kontrolovali podle našich členských průkazek, poté nás vedoucí rozvedli po dráze do úseků kde budeme soutěžit.

V prvním pokusu jsme běželi takto: Andulka na přelézání žebříku, Hanďa na přenášení hadice, Kačka na podbíhání laťky, Marcela na přeskakování překážky, Dan na přenášení hasicího přístroje, Klárka na běžeckém úseku a Luboš na spojování hadic

V druhém pokusu: Luboš na přelézání žebříku, Klárka na přenášení hadice, Kačka na podbíhání laťky, Marcela na přeskakování překážky, Dan na přenášení hasicího přístroje, Hanďa na běžeckém úseku a Andulka na spojování hadic.

Druhá disciplína byla štafeta 4x60m

Pvní štafeta byla ve složení: Andulka na přebíhání lávky, Marcela na přeskoku překážky, Dan na přenášení hasicího přístroje a Luboš na zapojování hadic.

Druhá štafeta: Hanďa na přebíhání lávky, Kačka na přeskakování překážky, Klárka na přenášení hasicího přístroje a Luboš na zapojování hadic.

A soutěž byla za námi. Ani to nebolelo, nervozita, kterou jsme měli všichni po celou dobu závodění najednou opadla a bylo veselo. Nikomu se nic nestalo a to je nejdůležitější. Celý den jsme si užili, jak soutěžení, tak blbnutí ve skateparku. Nakonec je nutné zdůraznit, že všichni se moooc snažili a byli moooc šikovní.

Výsledek pěkný: CTIF 18.místo z celkových 21

                              4x60m 17.místo z 21

 

 

Fotky ze Sedlčan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář