Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srdíčkový den, Den proti rakovině, Světluška 2014

22. 9. 2014

V březnu jsme se zúčastnili jarních srdíčkových dnů. Prodávat magnetky a čtyřlístky tentokrát vyrazili: Honza Novák, Filip Kameník, Tomášek Havelka a Kristýnka Syrovátková. Jak už se nám poslední dobou stává, opět nám celý den nepřálo počasí a příšerně pršelo. Jsme hasiči, takže jsme nasadili pláštěnky a deště jsme se nezalekli. Za odměnu jsme si zašli na čaj a dort. Pro nadaci jsme i přes ošklivé počasí vybrali 3747 kč.

certifikat.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.května byl Český den proti rakovině, již druhým rokem jsme vyrazili do naší vesničky prodávat žluté kytičky, tentokrát na prevenci proti kouření a rakovině plic. Ve žlutých tričkách vyrazili: Denisa Svobodová, Lukášek Šandorka, Adámek Šandorka a Kačka Mikysková. Vybrali jsme ...........kč.

12.září v Malé Hraštici zářily světlušky. Oblékli jsme světluščí trička, krovky a tykadla a opět jsme vyrazili prodávat a vydělávat penízky pro nevidomé lidi. Tentokrát se nám za světlušky přestrojili: Ondra Vávra, Nikola Hladíková, Anežka Popková a Janďa Soběslavská. Za odměnu jsme si mohli každý něco vybrat a ponechat si tričko nebo světluščí kostým. Jako vždy nám počasí nepřálo a celé dopoledne pršlo, přesto jsme do lucerniček vybrali přes 5000kč.

FOTKY ZE VŠECH AKCÍ ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář